Zahradní osvětlení

Zahradní osvětlení může nejen prodloužit pobyt na zahradě do pozdního letního večera, ale poskytne i řadu překvapivých pohledů a barevných efektů, které umocňují krásu kvetoucích keřů, okrasných trav, kamenů, dekoračních předmětů nebo lesknoucí se hladiny jezírka a bazénu.

Jsme instalační firmou osvětlovacího systému IN-LITE. Tato nizozemská společnost vyvíjí a distribuuje výrobky nejvyšší kvality určené pro moderní venkovní osvětlovací systémy soukromých i veřejných ploch. Všechny výrobky in-lite jsou založeny na 12voltovém bezpečném napětí. Svítidla jsou vybavena moderními LED světelnými zdroji, které mají životnost řádově přesahující životnost ostatních světelných zdrojů. Přitom náklady na provoz u zahrad s celonočním osvětlením se pohybují jen v řádech desítek haléřů denně.

Na výběr je široké spektrum výrobků: zapuštěná nebo nadzemní, nástěnná či bodová svítidla. Zapuštěná svítidla lze zakomponovat do podstatě jakéhokoliv typu povrchu – kamenné, betonové nebo cihelné dlažby, štěrkového pole nebo přímo do trávníku. Nadzemní svítidla jsou vhodná pro jakoukoli část zahrady, třeba k nasvícení Vaší terasy či ohraničení zahradní cesty. Nástěnná osvětlení lze použít vedle vstupních dveří, na zahradních zídkách, plotech nebo stěnách. Pro osvětlení samostatných objektů nebo stromů jsou určena bodová svítidla.


Na celý systém zahradního osvětlení poskytujeme záruku 5 let. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám předvedeme světla přímo na Vaší zahradě.