Volné pracovní pozice

Aktuálně nabízíme tyto pracovní pozice. Máte-li o pracovní pozici zájem a splňujete-li uvedené požadavky, zašlete životopis na info@zahradyrr.cz.

1. Zahradník

náplň práce: zakládání a údržba zeleně v terénu, instalace zavlažovacích systémů, vedení menší pracovní skupiny, jednání se zákazníkem a řešení detailů zakázek

požadavky: vzdělání v zahradnickém nebo lesnickém oboru, ŘP sk. B (vítán ŘP sk. B+E, T) , vysoké pracovní nasazení, flexibilita a ochota pracovat

mzda: 29 000 – 35 000 Kč/měsíc, benefity: telefon, školení, věrnostní prémie, 5 týdnů dovolené, procenta ze zisku

Praxi nepožadujeme, vhodné tedy i pro absolventy

2. Obsluha v zahradním centru

náplň práce: prodej rostlin a zahradních potřeb

požadavky: vzdělání v zahradnickém oboru, znalost sortimentu rostlin, vysoké pracovní nasazení, komunikativnost a vstřícnost, ŘP sk. B výhodou

mzda: 23.000 – 25.000 Kč/měsíc

smlouva na dobu určitou: březen – listopad

místo výkonu práce: Krmelín, Stará cesta 700

minimální vzdělání: vyučený

Životopisy posílejte na info@zahradyrr.cz.